KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5666488
nr 566 6488
Gouache
Indien, 1900-tal 36x48
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 februari 2009
kl 18:37:52
10/2 15:23:40
150 kr
16/2 18:07:56
Gouache